live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Хлопці є хлопці": Gillette закликає чоловіків переглянути свою "типову" поведінку

Gillette відмовився від слогана "Краще для чоловіка немає" на користь реклами про шкоду маскулінності, але нова фраза "Кращий чоловік, який може бути" та зміна політики компанії сподобалися не всім

Про це пише Business Insider.

Виробник аксесуарів для гоління Gillette змінив культовий слоган "Краще для чоловіка немає" ( The Best Man Can Get), використаний більш 30 років, на "Кращий чоловік, який може бути" ( The Best Men Can Be). У новій рекламі компанія закликала чоловіків змінити підхід до маскулінності - зупинити домагання, насильство і цькування.

Реклама Gillette використовує фразу "Хлопчики є хлопчики" ( Boys will be boys). У ньому показуються стереотипи про "типово чоловічу поведінку" в суспільстві: хлопчики, що травлять однокласників, хлопці, що посвистують вслід дівчині і чоловіки, що сексуально домагаються колег на роботі. Цей ролик став частиною благодійної компанії #MeToo, спрямованої проти сексуальних домагань.

У рекламі фігурує також кілька "позитивних" чоловіків - один з них зупиняє людину, який збирається переслідувати дівчину на вулиці, і каже, що така поведінка "не робить його крутим"; інший чоловік рознімає  хлопчиків, що б'ються. В одній зі сцен молодий чоловік втручається в розмову, заступаючись за двох дівчат, які явно відчувають себе некомфортно після прохання "Ну ж, посміхнися, солодка".

"Ми не можемо більше ховатися. Це триває занадто довго. Ми не можемо сміятися над цим або користуватися старими виправданнями. Щось нарешті змінилося. Шляху назад немає. Тому ми віримо в краще в чоловіках", - йдеться у рекламі  Gillette

Незважаючи на це, а також на те, що Gillette пообіцяла щорічно жертвувати по мільйону доларів некомерційним організаціям на допомогу чоловікам, в соцмережах і на YouTube ролик зустріли негативно - 206 тисяч "дизлайків" проти 22 тисяч лайків. У Твіттері також з'явилися десятки твітів з критикою, але й кілька - з похвалою бренду за чесність.

В день публікації ролика багато користувачів твіттера оголосили про те, що бойкотують компанію через  рекламу "з ненавистю до чоловіків". На їхню думку, реклама зобразила всіх чоловіків як володарів стеореотипних негативних якостей.

"Ось, @piercemorgan. Молодці, Gilette, підстригли всіх чоловіків під одну гребінку. #BoycottGilette "

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати