live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

McDonald's втратив право на товарний знак Big Mac в ЄС


фото: entrepreneur.com
Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's не змогла відстояти право на товарний знак Big Mac в Європі

Про це повідомляє The Guardian.

Відповідне рішення ухвалило бюро Європейського Союзу з питань інтелектуальної власності (EUIPO), до якого звернулася ірландська мережа фастфуду Supermac's.

Мережа має понад 100 торговельних точок в Ірландії та Північній Ірландії, втім,  досі не могла відкривати ресторани в інших країнах ЄС через протидію McDonald's. Адже у компанії стверджували, що покупці будуть плутати назви Big Mac і Supermac's.

McDonald's отримала право на ексклюзивне використання бренду Big Mac в ЄС у 1996 році і це теоретично давало змогу компанії не лише випускати продукцію з такою назвою, а й відкрити ресторани Big Mac.

Однак EUIPO встала на сторону Supermac's, погодившись із тим, що американська компанія з того часу фактично жодного разу не скористалася цим правом, і відкликала у McDonald's патент на Big Mac.Так, Supermac's тепер зможе відкрити свої заклади у всій Європі. 

Засновник мережі Патрік Макдона назвав рішення EUIPO знаменною для всього світу перемогою малого бізнесу, порівнявши її з тріумфом Давида над Голіафом.

Макдона також зазначив, що Supermac's виграла свою тяжбу того самого дня, коли у Вестмінстері вирішувалася доля Brexit і це ще раз довело цінність членства Великої Британії в ЄС, куди британці поки ще можуть звернутися за справедливістю.

новини партнерів

6 липня, 2020 понеділок

6 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати