live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російська влада причетна до банкрутства концерну Ходорковського, - суд у Нідерландах

Банкрутство нафтового концерну ЮКОС, яким керував Михайло Ходорковський, у Росії в 2006 році не буде визнано в Нідерландах

Таку постанову винесла в п'ятницю, 18 січня, Державна рада Нідерландів, що виконує роль верховного суду країни, інформує DW.

За висновком суду, в ході процедури банкрутства ЮКОСа були порушені основні правові принципи, тому рішення 2006 року не може бути визнано в правовій системі Нідерландів.

Постанова Держради Нідерландів ставить крапку в багаторічній суперечці між колишніми акціонерами ЮКОСа і московською компанією "Промнефтьстрой" за активи зареєстрованої в Нідерландах компанії Yukos Finance. Оскільки рішення Московського арбітражного суду від 2006 року про визнання ЮКОСа банкрутом не буде визнано в Нідерландах, це означає, що не будуть визнані і підсумки аукціону, в ході якого акції нідерландської структури ЮКОСа були придбані компанією "Промнефтьстрой" за 307 млн доларів.

Держрада Нідерландів винесла постанову у відповідь на касаційну скаргу "Промнефтьстроя" на рішення Апеляційного суду Амстердама від 9 травня 2017 року. Тоді апеляційний суд ухвалив, що банкрутство ЮКОСа було інспіроване російською владою.

Суд дійшов висновку, що ЮКОСу були виставлені надмірні вимоги про сплату податкових недоїмок в короткі терміни, компанію позбавили можливості адекватного правового захисту і проігнорували усі її спроби врегулювати податкові претензії.

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати