live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російська влада причетна до банкрутства концерну Ходорковського, - суд у Нідерландах

Банкрутство нафтового концерну ЮКОС, яким керував Михайло Ходорковський, у Росії в 2006 році не буде визнано в Нідерландах

Таку постанову винесла в п'ятницю, 18 січня, Державна рада Нідерландів, що виконує роль верховного суду країни, інформує DW.

За висновком суду, в ході процедури банкрутства ЮКОСа були порушені основні правові принципи, тому рішення 2006 року не може бути визнано в правовій системі Нідерландів.

Постанова Держради Нідерландів ставить крапку в багаторічній суперечці між колишніми акціонерами ЮКОСа і московською компанією "Промнефтьстрой" за активи зареєстрованої в Нідерландах компанії Yukos Finance. Оскільки рішення Московського арбітражного суду від 2006 року про визнання ЮКОСа банкрутом не буде визнано в Нідерландах, це означає, що не будуть визнані і підсумки аукціону, в ході якого акції нідерландської структури ЮКОСа були придбані компанією "Промнефтьстрой" за 307 млн доларів.

Держрада Нідерландів винесла постанову у відповідь на касаційну скаргу "Промнефтьстроя" на рішення Апеляційного суду Амстердама від 9 травня 2017 року. Тоді апеляційний суд ухвалив, що банкрутство ЮКОСа було інспіроване російською владою.

Суд дійшов висновку, що ЮКОСу були виставлені надмірні вимоги про сплату податкових недоїмок в короткі терміни, компанію позбавили можливості адекватного правового захисту і проігнорували усі її спроби врегулювати податкові претензії.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати