//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Укрзалізниця відремонтує двоповерхові поїзди Skoda, які їздять до Харкова та Тернополя


фото: vinbazar.com
У другій половині 2019 року Укрзалізниця збирається відправити швидкісні двоповерхові поїзди Škoda на капітальний ремонт

Про це заявив директор з інженерно-технічного забезпечення АТ "Укрзалізниця" Григорій Бойко, передає Delo.ua.

"У цьому році у швидкісних поїздів Škoda підійшов термін для капітального ремонту. Два поїзди ми беремо в ремонт і готові освоїти нове виробництво на Запорізькому електровозоремонтному заводі. Сьогодні у заводу немає документації на виконання капітального ремонту регламентних робіт (тому такий ремонт - новий профіль для заводу - ред.). Тому ми ставимо спочатку завдання інституту освоїти і видати відповідну документацію, і вже в другому півріччі виконати роботу з капремонту", - розповів Бойко.

Також Бойко додав, що в Україні наразі немає заводу, який здійснює ремонт дизель-поїздів.

"Сьогодні таке завдання поставлене Дніпропетровському тепловозоремонтному заводу, щоб в цьому році відпрацювати документацію і з 2020 року почати капітальний ремонт дизель-поїздів" - зазначив Бойко.

  • Нагадаємо, чеські електропоїзди Škoda були закуплені у 2012 році перед проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012. Але в 2014 році поїзди зламалися і стояли без ремонту два роки.
  • Потяги Škoda є двосистемними (курсують електрифікованими ділянками на постійному і змінному струмі). Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 636 місць, з них 46 - першого класу, 590 - другого. Розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км/год.
  • Наразі один поїзд Škoda курсує між Києвом і Харковом. Ще один їздить за маршрутом Київ-Тернопіль-Київ.

новини партнерів

‡агрузка...

24 червня, 2019 понеділок

24 червня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати