//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Швеція визначилися з датою повної заборони двигунів внутрішнього згоряння


фото: motorpage
Новий уряд у Стокгольмі проголосив захист клімату одним зі своїх пріоритетів

Швеція у 2030 році припинить продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Таким є один із ключових пунктів програми нового шведського уряду, передає Deutsche Welle.

"Швеція повинна стати першою в світі державою загального благоденства, яка не використовує викопні енергоносії", - заявив колишній і новий шведський прем'єр-міністр, соціал-демократ Стефан Левен.

Таким чином Швеція стає десятою країною, яка назвала конкретну дату припинення реєстрації нових автомобілів з бензиновими або дизельними двигунами, підрахувала Маріон Тіман, представниця німецького відділення Greenpeace.

На п'ять років раніше за Швецію, вже у 2025 році, відмовитися від автотранспорту з двигунами внутрішнього згоряння має намір сусідня Норвегія.

Тут у 2018 році майже кожна друга продана легкова машина працювала на електричній тязі. При цьому частка чистих електромобілів становила 31,2%, решта були плагін-гібридами, які мають як електричний мотор, так і бензиновий.

А Швеція у 2030 році, очевидно, опиниться в одній групі з такими країнами, як Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Нідерланди, а також з французькою столицею Парижем. Всі вони також оголосили про намір через десять з гаком років припинити реєстрацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Для досягнення своєї амбітної мети новий шведський уряд збирається у найближчі роки посилено займатися створенням по всій країні розгалуженої інфраструктури для підзарядки електричного автотранспорту.

Читайте також: Світ хоче повністю перейти на електромобілі. Як на наших очах відбулась революція

новини партнерів

‡агрузка...

22 липня, 2019 понеділок

21 липня, 2019 неділя

22 липня, 2019 понеділок

21 липня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати