//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна може отримати 8 млрд євро за європейським "планом Маршалла", - Кубілюс


фото: REUTERS
Міжнародні партнери і уряд України повинні ефективніше просувати каналами стратегічних комунікацій реалізацію європейського інвестиційного плану для держави

Таку думку в інтерв'ю “Укрінформу” висловив колишній прем'єр-міністр Литви, кандидат на пост генерального секретаря Ради Європи Андрюс Кубілюс.

“Захід іноді програє у тому, що не вміє ефективно проводити стратегічні комунікації щодо своєї політики. І “план Маршалла” також є певним заручником дефіциту хороших комунікацій. Але нам вдалося показати Заходу й українському керівництву, що нині питання не полягає у нових грошах. Йдеться про те, як допомогти Україні реалізовувати проекти, включаючи інфраструктурні, використовуючи ті гроші, які вже були обіцяні, заплановані. Щоб ці ресурси ефективно залучати на виконання цих проектів”, - заявив Кубілюс.

Литовський політик зазначив, що головні донори, зокрема й Єврокомісія, розраховують, що йдеться про близько 8 млрд євро коштів, які ще не використані.

“Головне завдання – створити систему, як правильно використати ці фінанси. Міжнародні донори, уряд України, банки зараз працюють над цим. Справа впевнено просувається уперед. Ми бачимо прогрес, але стратегічна комунікація щодо “плану Маршалла” дуже слабка. Треба працювати”, - наголосив Кубілюс.

Нагадаємо, так званий європейський “план Маршала для України”, ініціатором і автором якого є Кубілюс, передбачає залучення до держави багатомільярдних міжнародних інвестицій для реалізації інфраструктурних проектів та європейських реформ.

новини партнерів

‡агрузка...

15 липня, 2019 понеділок

15 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати