//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Маринович: вдячні Надії Дюк за її вірність справі відродження України

Надія Дюк
фото: Flickr
Віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові Мирослав Маринович висловив співчуття через смерть американського науковця, громадської діячки українського походження Надії Дюк

Український правозахисник Мирослав Маринович написав, що Надія Дюк відійшла у вічність після тривалої і важкої хвороби.

Вона присвятила себе сприянню боротьбі українських дисидентів і політв’язнів.

За словами Мариновича, Надія Дюк та її керівник Карл Гершман відчували велику пошану й довіру до учасників дисидентського руху в Україні, а тому разом із Міжнародним фондом "Відродження" профінансували це унікальне зібрання колишніх дисидентів і політв’язнів з усього пострадянського простору. 

"Наша вдячність їм за цю підтримку ніби увінчала багатолітню вдячність дисидентів п. Надії Дюк за її вірність справі відродження України", - написав Маринович.

Тому й радіє серце, що з ініціативи Надзвичайного й Повноважного Посла України у Сполучених Штатах Валерія Чалого Президент України Петро Порошенко ще за життя Надії Дюк нагородив її орденом Княгині Ольги ІІІ-го ступеня. Отримати його власноруч у Посольстві України у Вашингтоні вона вже не змогла, але вістка ця напевно скрасила її останні дні на цій землі. 

Надія Дюк сказала Мирославі Гонгадзе у своєму останньому інтерв’ю, що вона мала прекрасне життя. 

"І це справді так. За це прекрасне її життя ми сьогодні складаємо шану й подяку і Богові, що благословив її життєві дороги, і самій Надії, яка не лише не змарнувала Божий дар, а повсякчас примножувала його своїм щирим серцем і жертовною працею. Вічна їй пам’ять і Царство Небесне!" - написав Мирослав Маринович. 

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати