.

Будівництво "Північного потоку-2" означає, що Україну кинули на поталу, - глава польського сейму Кухцінський


фото: day.kyiv.ua
Очільник сейму Польщі Марек Кухцінський звинуватив європейські країни у лицемірстві у питанні будівництва газогону "Північний потік-2"

Про це повідомляє "Польське радіо".

Марек Кухцінський заявив, що в питанні енергетичної безпеки деякі країни Європейського союзу демонструють лицемірство. На XII форумі "Європа - Україна" в Ряшеві політик звернув увагу, що частина країн, з одного боку, хоче підтримувати Україну, проте з другого боку – вони домовляються з Росією про спорудження газопроводу "Північний потік-2".

"Адже відомо, що будівництво "Північного потоку-2", а пізніше й "Північного потоку-3", означає згоду на те, щоб Україна стала несамостійною; що її кинули на поталу. Росія в цьому контексті є найбільшою небезпекою і загрозою. Це удар проти Центральної Європи, а також балканських країн", – сказав Марек Кухцінський.

Темою XII Форуму "Європа - Україна" були можливі сценарії для України після виборів 2019 року.

  • Нагадаємо, 24 січня прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький на Всесвітньому економічному форумі у Давосі висловив переконання, що план з будівництва газогону "Північний потік-2" загрожує стабільності в Східній Європі.

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати