Екс-футболіст "Динамо" дебютував у Бельгії за нову команду

Колишній півзахисник "Динамо" Роман Безус дебютував у чемпіонаті Бельгії за новий клуб – "Гент"

Про це повідомляє "Трибуна".

Безус розпочав матч 23-го туру чемпіонату Бельгії проти "Кортрейка" на лаві запасних. На 67-й хвилині він замінив Еріка Сміта, а на 86-й - отримав жовту картку.

За "Гент" також зіграли українці Роман Яремчук та Ігор Пластун, які вийшли у стартовому складі. Наші футболісти допомогли своїй команді перемогти "Кортрейк" з рахунком 2:1.

28-річний Безус перейшов в "Гент" 25 січня із "Сент-Трюйдена". Це була його перша поява на полі у футболці нової команди.

На рахунку 23-річного Яремчука в нинішньому сезоні 29 матчів у складі бельгійського клубу, в яких він забив 9 голів і зробив 2 результативні передачі. 28-річний Пластун взяв участь в 22 матчах, в яких оформив 1 асист.

Український півзахисник "Кортрейка" Андрій Бацула з'явився на полі на 73-й хвилині. На його рахунку 6 матчів у складі бельгійського клубу, 1 гол та 1 результативна передача.