live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Росії пропонують легалізувати корупцію "непереборної сили"


фото: gosrf
Мін'юст Росії пропонує скасувати відповідальність за корупційні злочини, скоєні "внаслідок обставин непереборної сили"

Повідомлення про розробку відповідних смін до законодавства РФ оприлюднене на російському Федеральному порталі проектів нормативних правових актів.

"Мін'юст Росії спільно з Мінпраці Росії, МВС Росії, за участю Генеральної прокуратури Російської Федерації і Слідчого комітету Російської Федерації пропрацював питання про внесення в законодавство Російської Федерації змін, що передбачають випадки, коли недотримання заборон, обмежень і вимог, встановлених з метою протидії корупції, внаслідок обставин непереборної сили не є правопорушенням", - йдеться в повідомленні.

Для встановлення "непереборної сили" обставин корупції пропонується проводити спецперевірку.

"Корупційне правопорушення є винним діянням особи, оцінка обставин вчинення якого дається під час відповідної перевірки. У зв'язку з цим у разі встановлення під час такої перевірки обставин, що свідчать про відсутність вини, дія (бездіяльність) такої особи не може бути кваліфікована як корупційне правопорушення", - пояснюють автори ініціативи.

При цьому які саме обставини вважати такими, що мають "непереборну силу", не уточнюється.

  • Нагадаємо, в рейтингу антикорупційної організації Transparency International "Індекс сприйняття корупції" Україна покращила позицію з 130 до 120 місця, обійшовши Росію, яка посідає 138 місце.

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

21 жовтня, 2019 понеділок

20 жовтня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати