live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Без довідки. У МінТОТ заявили, що переселенці без обмежень можуть проголосувати на виборах


фото: REUTERS
Мешканці тимчасово окупованих територій та переселенці можуть без обмежень проголосувати на виборах президента

Про це сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Що стосується виборчого процесу... Ті зміни, які наразі внесла Центральна виборча комісія, щодо наданої можливості участі в загальнонаціональних виборчих процесах жителям, зокрема окупованих територій, свідчать про те, що тези, які нині звучать від кумів (президента РФ Володимира – ред.) Путіна... про те, що влада не хоче чути жителів Донбасу та Криму... що влада не дає їм можливості голосувати, - все це відверта брехня", - сказав Тука.

За його словами, звичайно, в української влади немає можливості відкривати виборчі дільниці на тимчасово окупованих територіях.

"Але наші співгромадяни, які проживають на окупованих територіях, мають можливість й обов'язок брати участь і у виборах президента, і у виборах до парламенту", - сказав заступник міністра.

Тука пояснив процедуру можливості голосування для внутрішньо переміщених осіб: "По-перше, не треба жодної довідки про те, що ти є тимчасово переміщеною особою, тобто, наразі будь-який житель Донецької або Луганської області, незважаючи на те, чи є він зареєстрованим як переселенець, чи ні, може прийти і проголосувати. Йому для цього треба не пізніше ніж за п'ять днів до дати виборів прийти на виборчу дільницю й повідомити, мовляв, я, Іван Іванович Іванов, житель Донецька, 31 березня голосуватиму на такій виборчій ділянці м. Волновахи, наприклад. І в день виборів він має прийти до цієї умовної дільниці у Волновасі та проголосувати".

Тобто, додав Тука, в цьому питанні "жодних обмежень ні для кого немає".

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

11 грудня, 2019 середа

12 грудня, 2019 четвер

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати