Безкоштовні лічильники для українців коштуватимуть Нафтогазу 2,5 млрд грн, - Насалик


фото: kmu.gov.ua
Сумарна вартість встановлення лічильників газу українцям може обійтися для НАК "Нафтогаз України" у 2,5 млрд грн

Про це в ефірі Еспресо.TV. сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

"Це не безкоштовно. Ці кошти закладаються у фінансовий план підприємства. Нафтогазу можуть бути зменшені податки на цю частину - це може бути десь 2,5 млрд грн. Але ми прийдемо до того, що нам не потрібні будуть норми споживання", - сказав Насалик.

Міністр також зазначив, що коли весь газ буде обліковуватися, то відпаде необхідність виставляти рахунки за нормами споживання.

"Встановлювати лічильники будуть підприємства, які мають на це ліцензії, - газопостачальні організації. Але оплачувати лічильники буде НАК "Нафтогаз України", - прокоментував Насалик.

Міністр прогнозує, що на місяць можуть встановлювати 400-500 тис. лічильників.

"Такий обсяг освоїти достатньо складно. Встановлення буде проводитися на території всієї України", - пояснив Насалик.

  • Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення рекомендувати “Нафтогазу” забезпечити всіх громадян України безкоштовними лічильниками газу.
  • Раніше "Нафтогаз" звинуватив Міністерство палива та енергетики у тому, що при підвищенні цін на газ на 23% рахунки частини споживачів зросли у 3 рази через завищення норм споживання газу без лічильників. Після програного суду Міненерго, навмисне затягувало з підготовкою нової постанови, вважають в  “Нафтогазі”.

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати