live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як вибори вплинуть на економічну стабільність в країні. Прогноз НБУ


фото: bank.gov.ua
У прогнозі на 2019 рік Нацбанк закладає “незначний, але приріст прямих іноземних інвестицій”

Про це під час прес-брифінгу щодо рішень Правління НБУ з монетарної політики сказала перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова, передає Еспресо.TV

“Ризик неспівпраці з МВФ - це той ризик, який змусить нас переглядати прогнози”,- заявила Рожкова. “Щодо президентських виборів, ми розуміємо, що 2019 рік буде складним саме через політичну невизначеність, і він буде складним в першу чергу для інвесторів, як зовнішніх, так і внутрішніх. Тому після завершення президентських і парламентських виборів ми очікуємо підвищення активності інвесторів”, - пояснила заступник голови НБУ .

Також Рожкова повідомила, що у прогнозі на 2019 рік Нацбанк закладає “незначний, але приріст прямих іноземних інвестицій”.

Для економіки важливо, щоб той, хто переможе на виборах зберігав політику, спрямовану на утримання макроекономічної та фінансової стабільності, пояснила Рожкова.

А заступник голови НБУ Дмитро Сологуб зауважив, що Національному банку України не звикати працювати в часи кризи:

“У Національного банку є всі інструменти і бажання проводити свою політику, незважаючи на політичні цикли”, - додав Сологуб.

  • Нагадаємо, Нацбанк очікує на уповільнення темпів економічного зростання у рік виборів. Згідно з прогнозами регулятора, після прискорення у 2018 році економічне зростання дещо сповільниться - до 2,5%.
  • 31 січня правління Національного банку України ухвалило рішення залишити облікову ставку на рівні 18,0% річних.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати