live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лукашенко розпорядився посилити "протиборство з різного роду каналами, сторінками й сайтами в інтернеті"

Один з хрестоматійних прикладів подачі інформації на білоруському державному ТБ. Це один і той самий кадр. Тільки ліворуч - на "Білорусь 1", а праворуч - в оригіналі "Радіо Свобода".
31 грудня 2019 року білоруський президент Олександр Лукашенко провів з представниками держЗМІ та пропрезидентськими експертами нараду, присвячену питанням "інформаційної безпеки"

Подробиці зустрічі розповідає TUT.by.

"Пропагувати нам особливо не треба. А вести боротьбу за свої принципи, піднімати імідж нашої країни - це треба. І протистояти, особливо в ЗМІ, тим атакам, які робляться на Білорусь, а вони часом з різних сторін робляться, ми повинні вміти. І нам треба в цьому плані визначитися. Саме інформаційна безпека в контексті ЗМІ, особливо інтернету, - це основне питання", - зазначив Лукашенко.

Зокрема, додав він, йдеться про невпинні інформатаки з боку Росії. Це питання він пообіцяв підняти на найближчий зустрічі з Володимиром Путіним, а також на засіданні Ради безпеки Білорусі - неформально за її роботу відповідає старший син президента Віктор Лукашенко, який офіційно входить до її складу й обіймає посаду помічника президента Республіки Білорусь з нацбезпеки:

"Скажімо прямо, не дай Бог, звичайно: будь-яка холодна або тим більше гаряча війна ніколи не починається без інформаційного тиску і протиборства. Тому в більш масштабному, серйозному ключі ми цю проблему всебічно проаналізуємо на найближчому засіданні Ради безпеки Білорусі. Це питання номер один, яке ми розглянемо".

Читайте такожЯк виглядатиме аншлюс Білорусі

Головне ж, як зазначив незмінний правитель Білорусі, - це ефективність державних ЗМІ.

"Ефективність у нас поки слабка, особливо в протиборстві з різного роду каналами, сторінками і сайтами в інтернеті. Ви бачите, що сьогодні діється. Ми слабо протидіємо. Але фахівців, професіоналів у нас хоч відбавляй. Просто не було відповідної організації. Це треба вміти робити", - пояснив він.

За його словами, також назріло питання створення організації, яка буде оцінювати рейтинги ЗМІ.

"Але її треба зробити такою, щоб їй довіряли люди, і перш за все - ЗМІ, які будуть підлягати цій оцінці", - сказав Олександр Лукашенко.

Також ця агенція регулюватиме ринок реклами, у т.ч. у соцмережах.

  • За даними одного з лідерів білоруської опозиції Миколи Статкевича, режим Лукашенка підтримує лише 20% населення, чим планує скористатися Росія, котра готує пряму інтервенцію.
  • Опозиція також заявляє, що останнім часом у багатьох регіонах Білорусі середня зарплатня складає $150 - це двічі менше, ніж в Україні - через що насамперед бюджетники та пенсіонери вже "клянуть" диктатора.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати