live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мешканцям Борислава на Львівщині вода подається лише три години на добу


фото: 24 канал
Із 1 січня 2019 року жителі міста Борислав, що у Львівській області, мають лише тригодинне водопостачання на добу: з 18 до 21 години,а в мікрорайоні Баня - з 6 до 9

Причиною цього, за словами представників КП "Вододар" та міської влади, є новий закон "Про ринок електроенергії". Згідно із ним підприємства не можуть отримувати вночі дешевшу електроенергію, пише місцеве видання Змістовно.

У зв’язку з цим комунальне підприємство було змушене перейти на інший режим роботи, що відобразився на водопостачанні у Бориславі та Східниці.

Однак, КП "Вододар" виявилося неспроможним використовувати насоси на повну потужність  у нічний час. Це викликало чергову хвилю невдоволення серед місцевих громад в соцмережах: люди пишуть скарги і залишають запитання на сторінці підприємства і Бориславської міської ради у Facebook та інших спільнотах.

14 січня відбулася нарада міського голови Ігоря Яворського з керівниками комунальних підприємств міста. На нараді було поставлене пріоритетне завдання на 2019 рік - покращення водопостачання.

Цього місяця міська влада надала КП "Вододар" фінансову підтримку у розмірі 400 тис. грн. Передбачається введення в експлуатацію військових збірників та активізація робіт із заміни труб. 

Окрім того, КП "Вододар" надіслало до Східницької селищної ради лист із проханням фінансово підтримати підприємство, проте відповідь ще не надійшла.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати