//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вибори в Україні: до списку спостерігачів ОБСЄ включили росіян, - ЗМІ

Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ запропонувало включити двох громадян РФ до складу місії зі спостереження за виборами президента України 31 березня 2019 року

Про це заявило Укрінформу поінформоване джерело в дипломатичних колах.

"Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ включило до списку довгострокових спостерігачів місії зі спостереження за виборами двох громадян РФ, незважаючи на те, що МЗС України повідомляло у запрошенні щодо участі в спостереженні, що не прийматиме заявки про реєстрацію спостерігачів від країни-агресора та окупанта", - сказав співрозмовник.

Він додав, що ніде в зобов’язаннях ОБСЄ не зазначено, що для участі у місії БДІПЛ із спостереження за виборами мають бути обов’язково запрошені представники від усіх держав-учасниць Організації.

"У параграфі 8 Копенгагенського документу ОБСЄ передбачено, що запрошення спостерігачів від країн-учасниць Організації відбувається в тій мірі, в якій це допускається законодавством. Оскільки законодавством України Росія визнана як держава-агресор та окупант, то цілком логічною та правовою є позиція України щодо відмови у реєстрації громадян РФ спостерігачами на виборах в Україні", - зазначив співрозмовник.

новини партнерів

‡агрузка...

20 березня, 2019 середа

20 березня, 2019 середа

19 березня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати