Два асисти Зінченка допомогли "Манчестер Сіті" знищити "Челсі"

Дві результативні передачі українського футболіста Олександра Зінченка допомогли "Манчестер Сіті" розтрощити "Челсі"

У матчі 26-го туру чемпіонату Англії Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті" на гру з "Челсі". На 13-й хвилині українець змістився з лівого флангу та навісив у штрафний майданчик лондонців, після чого Серхіо Агуеро ефектним ударом з розвороту зробив рахунок 2:0.

Другий асист Зінченко зробив на 80-й хвилині, коли прострілив з лівого флангу та допоміг відзначитися Рахіму Стерлінгу.

Загалом Агуеро оформив у грі з "Челсі" хет-трик, Стерлінг зробив дубль, ще один гол на рахунку Ілкая Гюндогана.

"Манчестер Сіті" переміг "Челсі" з рахунком 6:0, набрав 65 очок та повернувся на перше місце у турнірній таблиці. Команда Хосепа Гвардіоли за додатковими показниками випереджає "Ліверпуль", у якого також 65 пунктів.