live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До 2040 світова температура підвищиться на 1,5-2 ° С. Вищі показники будуть катастрофічними, - вчені

В оновленій доповіді міжурядової групи експертів зі зміни клімату передбачається, що до 2040 року світова температура підвищиться на 1,5-2 ° С

В останній редакції доповіді прогнозується, що до 2040 року світова температура підвищиться на 1,5 ° С, в сценарії трохи гірше - на 2 ° С. Однак експерти не виключають підвищення світової температури на 3-6 ° С, що буде "катастрофічним для Землі".

Судячи з їх аналізу, середня температура Землі росте майже в два рази швидше, ніж 50 років тому. Вчені прийшли до висновку, що ця тенденція до швидкого потепління не може бути пояснена тільки природними циклами. Єдиний спосіб пояснити таку картину - обчислити вплив парникових газів.

Нинішні рівні вмісту парникових газів в нашій атмосфері: діоксиду вуглецю, метану і закису азоту вище, ніж будь-коли за останні 800 тис. років.

Щоб прийти до наукового висновку про зміну клімату, Організація об'єднаних націй в 1988 році сформувала групу МГЕЗК. Вона збирається раз на кілька років для розгляду останніх наукових результатів і написання звіту, узагальнюючого все, що відомо про глобальне потепління.

Читайте також: Яке глобальне потепління: аномальні морози перетворили США на Сибір. Фоторепортаж

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати