live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рівень тіньової економіки найнижчий за останні 10 років, - Мінекономрозвитку

Рівень тіньової економіки в Україні склав 32% від офіційного ВВП

Про це йдеться у щоквартальному звіті “Загальні тенденції тіньової економіки в Україні”, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"У січні-вересні 2018 року рівень тіньової економіки склав 32% від офіційного ВВП, що на 1 відсотковий пункт менше порівняно з аналогічним періодом 2017 року", - зазначено у звіті. 

В Мінекономрозвитку зазначають, що 32% - найнижчий рівень за останні 10 років у розрахунку за період 9 місяців кожного року. Такий рівень детінізації економіки можна розглядати, як один із критеріїв оцінки ефективності впроваджуваних реформ і сприйняття їх у суспільстві.

Детінізація стала можливою завдяки ознакам загальної економічної стабілізації, зміцнення інвестиційної складової економічного зростання, поступової оптимізації процесів формування цін на внутрішніх ринках, у тому числі внаслідок демонополізації ринків.  

"Водночас динаміка детінізації української економіки стримується нерозв’язаними проблемами, які негативно позначаються на розвитку економіки країни в цілому. Це, зокрема, наявність непідконтрольних владі територій, утворених у ході військової агресії на Сході країни", - йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати