live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Німеччині з аукціону не змогли продати картини Гітлера


фото: REUTERS
У Нюрнберзі на аукціоні не змогли продати п'ять акварельних картин, автором яких вважалють нацистського лідера Адольфа Гітлера

Про це повідомляє ВВС-Україна.

Аукціонний дім Weidler встановив стартову ціну для акварелей у €45 тис. Також на продаж виставляли кілька речей, якими володів диктатор, включно з вазою та кріслом зі свастикою.

У Німеччині публічне демонстрування нацистських символів є порушенням закону з деякими винятками у сферах освіти та історії. Втім, аукціонний дім обходить закон замальовуванням символів у своїх каталогах.

Нагадаємо, що минулого тижня німецька поліція вилучила десятки творів мистецтва, включно з тими, які планували виставити на продаж.

У прокуратурі заявили, що конфіскували 63 речі з написами "AH" чи "A Hitler" через підозру щодо підробки. Аукціонний дім співпрацював зі слідством і добровільно передав роботи.

Продаж малюнків, авторство яких приписують Гітлеру, постійно викликає контроверсійні оцінки та звинувачення у підробці.

У січні у Берліні затримали цілу колекцію, яку мали розпродати, через підозри у фальшуванні. Вважається, що Гітлера двічі не взяли до Віденської академії мистецтв і він продав свої робити у молодому віці.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати