//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кремлівський "смотрящій" по ОРДЛО Сурков проголосив у Росії "державу Путіна" на багато років


фото: rbk.ru
Відповідальний за окупацію Донбасу помічник президента РФ Владислав Сурков написав статтю, в якій назвав сучасну Росію "державою Путіна" та заявив, що вона залишиться такою на багато років

Статтю оприлюднило російське видання "Независимая газета".

"Російській історії відомі чотири основні моделі держави, які умовно можуть бути названі іменами їх творців: держава Івана Третього (Велике князівство/Царство Московське і всієї Русі, XV-XVII століття); держава Петра Великого (Російська імперія, XVIII-XIX століття); держава Леніна (Радянський Союз, ХХ століття); держава Путіна (Російська Федерація, XXI століття). Велика політична машина Путіна тільки набирає обертів і налаштовується на довгу, важку і цікаву роботу. Вихід її на повну потужність далеко попереду, то ж і за багато років Росія все ще буде державою Путіна, подібно до того як сучасна Франція досі називає себе П'ятої республікою де Голля, Туреччина (при тому, що при владі там зараз антікемалісти), як і раніше спирається на ідеологію "Шести стріл" Ататюрка, а США понині звертаються до образів і цінностей напівлегендарний "батьків-засновників", - написав Сурков.

При цьому Сурков назвав "путінізм" ідеологією майбутнього.

"Необхідне усвідомлення, осмислення і опис путінської системи володарювання і взагалі всього комплексу ідей і вимірювань путінізму як ідеології майбутнього. Саме майбутнього, оскільки справжній Путін навряд чи є путіністом, так само, як, наприклад, Маркс - не марксист і не факт, що погодився б ним бути, якби дізнався, що це таке. Але це потрібно зробити для всіх, хто не Путін, а хотів би бути, як він. Для можливості трансляції його методів і підходів у майбутні часи", - вважає Сурков.

При цьому російський чиновник заявив, що "держава Путіна" розуміє народ і тому є "ефективною та довговічною".

"Уміння чути і розуміти народ, бачити його наскрізь, на всю глибину і діяти відповідно - унікальна і головна перевага держави Путіна. Вона адекватна народу, попутна йому, а значить, не схильна до руйнівних перевантажень від зустрічних течій історії. Отже, вона ефективна і довговічна", - підсумував Сурков.

Крім того, чиновник назвав окупацію Росією територій сусідніх держав "природнім і єдиним можливим" станом.

"Росія руйнуватися припинила, почала відновлюватися і повернулася до свого природного і єдиного можливого стану великої, такої, що збільшується і збирає землі спільноти народів", - додав Сурков.

новини партнерів

‡агрузка...

19 липня, 2019 п'ятниця

19 липня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати