ПСЖ шокував МЮ у Лізі чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів французький ПСЖ переміг у гостях англійський "Манчестер Юнайтед"

ПСЖ вийшов на гру з МЮ без свого лідера Неймара, який наприкінці січня отримав травму та вибув на десять тижнів.

Попри це, парижани виглядали переконливо та вийшли вперед на 53-й хвилині. Анхель Ді Марія подав кутовий, захисники "Манчестер Юнайтед" залишили без опіки Перснеля Кімпембе, який з близької відстані вразив ворота. 0:1.

Манчестерці не змогли отямитися та на 60-й хвилині пропустили вдруге. Хуан Бернат кинув у прорив по лівому флангу Анхеля Ді Марію, аргентинець прострілив на Кіліана Мбаппе, якйи з лінії штрафного майданчика відправив м'яч у сітку. 0:2.

"Манчестер Юнайтед" догравав матч у меншості. На 90-й хвилині за повторне попередження було вилучено Поля Погба.

ПСЖ переміг МЮ з рахунком 2:0.