//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

СБУ проводить обшуки на фірмах росіянина Марісова, підозрюваного в тероризмі

Служба безпеки України (СБУ) проводить обшуки в одеських офісах компаній, пов'язаних з російським кримінальним авторитетом Андрієм Марісовим, який підозрюється в організації терактів і масових заворушень в Україні

Це випливає з рішення Шевченківського районного суду Києва від 23 січня 2019 року.

"З матеріалів кримінального провадження вбачається, що, починаючи з 2014 року по теперішній час, громадянин Російської Федерації Марісов Андрій Борисович, отримавши завдання від спецслужб РФ, вчиняє дії, спрямовані на фінансування дій невстановлених осіб з метою здійснення масових заворушень на території Одеської та інших областей України, посягання на її територіальну цілісність і здійснення терористичних актів", - йдеться в документі.

Згідно з рішенням суду, мета обшуку - знайти документи про операції підконтрольних Марісову фірм, а саме: ТОВ "Екофлот", ТОВ "Сі Вінд", ТОВ "Навір Сервіс", ТОВ "Вів Шиппінг", ТОВ "Марін Порт Сервіс Південний", ТОВ "Укрфлот-Сервіс" і ТОВ "Таг Сервіс".

У документі вказується, що за допомогою зазначених фірм і їх засновників, а також, заручившись підтримкою посадових осіб Одеського порту і Держслужби морського та річкового транспорту України, фігурант розслідування "організовує укладання фінансово-господарських договорів, в тому числі з оренди державних плавзасобів, що дозволяє Марісову отримувати значні доходи від виконання зазначених договорів і в подальшому використовувати їх у власних протиправних діях".

Як повідомлялося, Андрій Марісов був заарештований в 2002 році під час операції "Павутина", яку італійська поліція проводила проти російської мафії. Офіційно Марісову заборонений в'їзд до України, тим не менш, він веде бізнес в Одеському морському торговому порту (ОПТМ). Сфери діяльності підконтрольних Марісову компаній - лоцманські і буксирні послуги. В даний час його фірми намагаються почати операції в ДП "МТП Южний", найбільшому морському порту України.

 

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

19 липня, 2019 п'ятниця

19 липня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати