live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Британський журналіст: через Brexit серед англійських політиків почався розкол


фото: REUTERS
Члени Британського парламенту не готові до остаточного рішення щодо Brexit. Політикум переживає найбільшу кризу за останні десятиліття

Таку думку висловив британський журналіст Патрік Сміт у програмі "Світ цього тижня" на телеканалі France 24.

"Я ніколи не бачив такого розколу у британській політиці – ліві розкололись, праві – теж, навіть центральні – і ті не мають спільної думки. Які висновки можна зробити із голосування? Це була дуже скромна пропозиція – Прем’єр-міністр у Парламенті сказала: "Дайте мені трохи часу, ви проголосували, аби я поїхала до Брюсселя і спробувала домовитись про так званий "бекстоп" - прийняття того, що хоче мати Британія без постійного членства у митному союзі.

А вони сказали: "Добре, їдьте до Брюсселю і ведіть перемовини". Два тижні по тому було ще одне голосування, і вони сказали: "Ні, ми не будемо вас підтримувати" . І вона намагається, що дуже очевидно, виграти час, і тягнути до останньої хвилини, кінець травня, тобто 29 березня, перед голосуванням.

До речі, журналіст з Ай-Ті-ві Ньюз підслухав її радника, радника з питань громадянських служб Роббінс, який сказав: "Ось що вона зробить – буде тягнути до останнього моменту після саміту ЄС 20-21 квітня, а потім на голосуванні у парламенті скаже: "Якщо зараз ми не проголосуємо за мою угоду по "бекстопу", це буде відкладено на невизначений термін». Думаю, найкраще, чого можна очікувати, це затримка на довгий період часу", - сказав Сміт.

Телепрограма "Світ цього тижня" - щотижнева аналітична програма на французькому суспільному телеканалі France 24. Журналісти різних європейських країн обговорюють світові події, що сталися протягом тижня. Український глядач може подивитися телепроект щонеділі на телеканалі Еспресо о 21.00.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати