live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

17 тис. Android-додатків збирають дані про користувачів зі 100 млн пристроїв, - дослідження

Дослідники з Міжнародного інституту комп'ютерних наук з'ясували, что 17 тисяч популярних додатків для Android збирають ідентифікаційну інформацію як мінімум зі 100 млн пристроїв

Про це пише CNet.

Google дозволяє розробникам додатків збирати рекламний ідентифікатор - унікальний для кожного смартфона номер. При цьому корпорація рекомендує розробникам "забезпечити умови, в яких ідентифікатор не може бути пов'язаний з з особистою інформацією користувача (PII)".

Однак вчені з'ясували, що менше третини з 17 000 досліджених ними додатків збирали тільки рекламний ідентифікатор. Замість цього більшість з них отримувало дані від інших ідентифікаторів на пристроях Android, які майже неможливо змінити або деперсоналізувати при їх продажі іншим компаніям.

Серед додатків, які збирали занадто багато даних про користувачів, дослідники називають Angry Birds Classic, Audiobooks від Audible і Flipboard.

Представник Google в розмові з виданням пообіцяв перевірити додатки, а в разі виявлення порушень - видалити їх з магазину Play Store.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати