live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Хто готовий продати Україну - продасть Європу", - Дональд Туск у Верховній Раді


фото: REUTERS
Під час засідання Верховної Ради у зв'язку з п'ятою річницею з початку збройної агресії РФ на території України, президент Європейської Ради Дональд Туск виступив українською мовою

Про це передає Еспресо.TV

"У річницю Революції Гідності я приїхав як президент Європейської Ради, а також як поляк - ваш сусід та сердечний друг. Насамперед хочу подякувати вам за стійкість: ви встояли у найважчу мить історії. Ви будете залишатись гордими та незламними, всупереч геополітиці та злим намірам агресивного сусіда", - зазначив Туск.

Політик зазначив, що Європейський Союз з Україною та хоче їй надалі допомагати, а також, що ЄС визнає європейські прагнення України та вітає її європейський вибір.

"Європа ніколи не визнає анексію Криму та не відмовиться від санкцій, поки Росія не виконає свої зобов'язання. ЄС не змириться із жодним актом агресії на Азові", - додав він.

Туск подякував українців за той "урок відваги, який дали світові у лютому 5 років тому".

Він додав, що "тільки той, хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем. А той, хто готовий продати України - продасть Європу".

Свій виступ Дональд Туск закінчив 5 порадами для України:

  1. Не завдайте один одному шкоди на найближчих виборах.
  2. Вдумливо оминіть спокуси радикального націоналізму та популізму.
  3. Не наслідуйте тих сусідів та європейських політиків, які хочуть всіх переконати, що демократія, заснована на свободі і правах людини, повазі до меншин, свободи думки і слова - це пережиток минулого. А зараз час авторитарної демократії.
  4. Будуйте разом доброчесну державу.
  5. Повірте у молодь.

 

новини партнерів

25 жовтня, 2020 неділя

25 жовтня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати