live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Служимо без трикутничків": у Мінінформ показали ролики про гендерну рівність

Міністерство інформаційної політики України презентувало комунікаційну кампанію "В професії всі рівні"

Презентація відбулася 15 лютого в Укрінформі.

Ідеться про серію відеороликів про гендерну рівність в професійній діяльності, що покликані протидіяти стереотипам про поділ професій на "жіночі" та "чоловічі" та продемонструвати українцям, що професійність не має статі.

Концепція проекту була розроблена спільно з експертами громадської організації Ліга захисту жінок "Гармонія рівних" в рамках проекту "Медіа без упереджень: Слова мають значення".

"Ці сюжети в душі про те, що нас відрізняє тільки фізіологія. Все інше, з точки зору прав, є рівним, і має бути рівним", – пояснила перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Вона також розповіла про власний досвід, коли опинилася в неприємній ситуації через гендерні стереотипи.

"Медіа часто допускають дискримінацію жінок. Навіть у заголовках. От, наприклад, коли було моє призначення, одне з українських ЗМІ видало заголовок "Блондинка Стеця ждет следующих указаний", – пригадала Джапарова. За її словами, відеоролики були відзняті на підтримку Стратегії гендерної рівності Ради Європи на 2018-2023 роки.

"Міністерство витратило приблизно 1 млн гривень на виконання і розробку цього контенту", – розповіла перша заступниця міністра.

новини партнерів

24 вересня, 2020 четвер

24 вересня, 2020 четвер

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати