live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як працював "чорний" маркетинг наркоторговців Кривого Рогу


фото: 0564.ua
Криворізька злочинна група продавала метамфетамін під власним "брендом". Працювали "віддалено", до вимогливих клієнтів відправляли так звані "наркоекіпажі"

Про це повідомляє програма "Поліцейська хвиля" на каналі "Еспрессо".

З 14-го по 15-те лютого поліція провела в Кривому Розі масштабну спецоперацію. Департаментом протидії наркозлочинності, слідством і прокуратурою було затримано більше 20 фігурантів однієї з великих злочинних угруповань міста.

Відомо, що наркоторговці спеціалізувалися на продажі трамадолу та метамфетаміну. Притому діяльність злочинці організували таким чином, що охопила всі етапи наркобізнесу, від контрабанди і виготовлення наркотиків, до реалізації навіть найдрібніших доз.

 - Кривий Ріг на сьогодні один з найбільш проблематичних міст з лінії незаконного обігу наркотиків. Дійшло до того, що збут наркотиків здійснюється відкрито в місті - визнає оперативних співробітник Департаменту протидії наркозлочинності НПУ.

За даними поліції, в групу криворізьких наркоторговців входили спортсмени і любителі бойових мистецтв. Для реалізації наркотиків злочинці задіяли так звані "піші маршрути" по Кривому Рогу.

На більш далекі дистанції виїжджали так звані "нарко-екіпажі". У таких автомобілях завжди працювали водій і збувальник, щоб уникнути документування злочинної діяльності, торговці приховували своє обличчя і практично не контактували з клієнтами. Були серед драгділлерів і свої експедитори і навіть так звані "бухгалтери".

 - Бухгалтеру за кожен день торгівлі відправляли звіти. Скільки товару було видано на маршрут. Скільки продано і скільки грошей зароблено - розповідає оперативний співробітник поліції.

У наркоторговців був свій унікальний почерк. Психотропи вони пакували в спеціальні трубочки, постачали кожен, так званий "чек" бірками і ціною. У квартирі одного з фігурантів кримінальна поліція виявила згортки грошей. Всього близько 500 тисяч гривень і більше 60 тисяч доларів.

Начальник Департаменту протидії наркозлочинності НПУ Андрій Кіхтенко заявив, що продаж психотропів приносили злочинній групі від 5 до 7 мільйонів гривень на місяць. Працювали злочинці 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Десятьом учасникам зазначеної злочинної групи суд вже призначив утримання під вартою із заставою в 970 тисяч гривень.

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати