live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На реформу енергетики Україна отримає $85 млн


фото: moesonce
Проект USAID виділить гроші Україні на реформи з лібералізації ринків енергії, збільшення обсягів видобутку власного газу і залученню інвестицій в альтернативну енергетику

Про це повідомили у прес-службі БПП з посиланням на в. о. голови комітету Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу Олександра Домбровського.

Відомо, що Домбровський взяв участь в презентації проекту "Енергетична безпека", який впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development).

"У межах проекту USAID виділяє $85 млн на реформування енергетичного сектора України. Йдеться про лібералізацію ринків енергії, збільшення обсягів видобутку власного газу і залучення інвестицій у відновлювану енергетику", - пояснив депутат.

Він підкреслив, що цей проект - дуже важливий. "Оскільки реформування енергетичного сектора є одним з пріоритетів розвитку реального сектора економіки, а енергетична безпека - одним з основних факторів стабільності і конкурентоспроможності країни".

  • Нагадаємо, що починаючи з 1992 року внесок USAID в економічний і соціальний розвиток України склав близько $ 1,9 млрд.
  • До цього Україна та Норвегія підписали спільну заяву у сфері ядерної безпеки, "зеленої" енергетики та енергоефективності.

новини партнерів

6 грудня, 2019 п'ятниця

6 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати