live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Арсеній Яценюк: Міжнародні організації мають іти на півкроку вперед, аби не відставати від сучасності


фото: http://nfront.org.ua/
Якщо країна-агресор, ким є Російська Федерація, має право вето на рішення міжнародної організації, - це призводить до неефективності такої організації

На цьому наголосив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, відкриваючи 7-й Київський Безпековий Форум для молоді, пише прес-служба партії.

Тема цьогорічного Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", - "Міжнародні організації на роздоріжжі між класицизмом і модернізмом. Альтернативне бачення".

Арсеній Яценюк підкреслив, що Російська Федерація формує біля себе пул своїх союзників, "тих країн, які підтримують диктаторську, реваншистську і агресивну політику РФ": "Вони це роблять через гроші, через політику залякування, постачання зброї, підтримку різного роду радикальних сил. І таким чином вони отримують більшість, наприклад, в Генеральній Асамблеї ООН".

"Жодного рішення в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй, які і в інших міжнародних організаціях, неможливо прийняти без консенсусу. І тут на сцені з'являється Росія, яка блокує прийняття будь-яких рішень, які підтримують решта членів Ради Безпеки ООН", - сказав він.

Лідер "Народного фронту" також нагадав, що Росія намагається повернутися до Парламентської Асамблеї Ради Європи: "На жаль, спроби Росії ледве не досягли успіху".

"Росія ще з часів Радянського Союзу вміла "переконувати" різні країни для того, щоби отримати для себе більшу кількість голосів,  отримати для себе відповідну підтримку і вирішувати свої геополітичні інтереси. Об'єктивно, що для Росії геополітичним інтересом було, є і буде відновлення впливу на весь пострадянський простір. І основне – повернення України в лоно впливу Російської Федерації. Про це публічно говорив Путін, про це публічно говорив Медведєв, про це публічно говорить сьогодні весь російський істеблішмент", - підкреслив він.

Тому глобальним міжнародним організаціям необхідно відповідати сучасним реаліям: "Вони відстали від сучасності. Якщо міжнародні організації не почнуть негайно іти на півкроку вперед від розвитку сьогоднішнього дня, їхня роль і місце буде падати. Якщо країна-агресор, ким є Російська Федерація, має право вето на прийняття рішення, це означає, що ці рішення не приймаються. І це приводить до неефективності такої міжнародної організації. І навіть якщо рішення прийняте - виникає питання його виконання".

"Це три основні пункти, які повинні стояти зараз на порядку денному в глобальних світових організаціях", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Київський Безпековий Форум для молоді, організований Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", - це платформа для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Мета форуму – посилення ролі нового покоління експертів, покращення їх вміння брати участь у процесі політичного аналізу та розвитку.

Під час цьогорічного дводенного Форуму представники усіх регіонів України, а також молоді спеціалісти з Грузії, Німеччини та Польщі будуть обговорювати сучасні виклики, перед якими стоять міжнародні організації (ЄС, НАТО, ОБСЄ, ООН, РЄ). Згодом учасники презентують альтернативний погляд на діяльність цих організацій.

новини партнерів

‡агрузка...

15 вересня, 2019 неділя

15 вересня, 2019 неділя

14 вересня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати