live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні запускають сервіс електронних чеків


фото: nachasi
В Україні запускається естонський сервіс створення електронних чеків для аналізу даних офлайн-покупок Pulsior

Про це повідомляє Укрінформ.

Незважаючи на активне зростання темпів онлайн-комерції українці продовжують віддавати перевагу офлайн-покупкам, йдеться у повідомленні.

"За даними GfK, частка офлайн-продажів в Україні становить 80% від загального обсягу. При цьому відсутні інструменти для аналізу даних поведінки офлайн-покупців. Більшість рітейлерів збирають інформацію лише про лояльних клієнтів, і на її основі вибудовують свої маркетингові стратегії. Ефективність цих стратегій зросте, якщо рітейлер зможе відстежувати поведінку всіх клієнтів, включаючи онлайн- і офлайн-покупців. Таку можливість надає сервіс електронних чеків", - стверджують у Pulsior.

Pulsior - це програма, яка встановлюється на POS-термінал та за допомогою електронних чеків збирає інформацію про клієнтів, які здійснюють покупки в магазинах. За допомогою Pulsior рітейлери зможуть відстежити історію покупок всіх клієнтів, а не тільки учасників програми лояльності.

"Клієнт, що зробив покупку в магазині, отримає лінк на інтерактивний електронний чек в SMS або месенджер. Коли покупець відкриє лінк, сервіс інтегрує дані про здійснену покупку в профайл клієнта. У цьому профайлі буде розміщуватися інформація про всі його покупки в магазині. Зібрані дані допоможуть краще сегментувати аудиторію та ефективно працювати над підвищенням лояльності", - йдеться у повідомленні.

Безпосередньо в електронному чеку можна буде розміщувати персоніфіковані рекламні кампанії, крос-селлінгові пропозиції й знижки. Тобто стане можливим взаємодіяти з офлайн-покупцями за допомогою діджитал-інструментів, повідомили розробники Pulsior.

Вони стверджують, що сервіс електронних чеків стане інструментом для утримання і ретаргетингу офлайн-покупців, що в кінцевому рахунку призведе до збільшення продажів і зростання доходів українських рітейлерів.

У компанії повідомляють, що протестувати сервіс безкоштовно можна буде вже навесні 2019 року.

новини партнерів

‡агрузка...

13 жовтня, 2019 неділя

13 жовтня, 2019 неділя

12 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати