live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Експерти НАТО вказали на недоліки в оборонній структурі України

Україна має значний рівень національної стійкості за 7 базовими вимогами НАТО і володіє потужними можливостями реагування на оперативно-тактичному рівні, проте має потребу в удосконаленні координації на стратегічно-операційному рівні

Про це  заявив на заключній сесії консультацій із розбудови системи національної стійкості України керівник групи експертів консультативної підтримки НАТО Хасіт Танкей, передає "Урядовий портал".

"В умовах гібридної війни прогалини міжвідомчої координації створюють вразливі місця. Відтак є ще над чим працювати", - сказав Танкей.

Під час консультацій було розглянуто, зокрема, питання формування законодавства системи стійкості, перехід від внутрішньовідомчої до міжвідомчої роботи, проведення регулярних навчань для держслужбовців та узгодження розрізнених процедур і планів. Найближчим часом має бути створена міжвідомча робоча група з реалізації цих завдань.

"Україна є найближчим партнером НАТО і першою нацією, яка ініціювала візит експертів для розбудови національної системи стійкості. Це надзвичайно важливий перший крок і для України, і для НАТО", - наголосив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

Упродовж трьох днів у консультаціях із експертами НАТО взяли участь понад 70 українських держслужбовців з 24 державних відомств.

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати