live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українських медиків навчать протистояти спробам використання адмінресурсу на виборах


фото: fox-architects
Міжнародна організація International Foundation for Electoral Systems, Inc. (IFES) навчить українських медпрацівників протистояти адмінресурсу і не допускати використання політиками медзакладів для отримання переваги над конкурентами

Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

"IFES проаналізувало законодавство і можливі ризики втручання органів влади та посадовців у роботу медзакладів напередодні виборів. Це допоможе захистити і права лікарів, і права пацієнтів. Медики отримають чіткі інструкції, як діяти у подібних ситуаціях, кого повідомляти про випадки зловживання адмінресурсом тощо", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві наголосили, що залучення медиків до передвиборної агітації негативно відіб'ється на здоров'ї пацієнтів.

"Лікарі у своїй роботі мають зосереджуватись на питаннях здоров’я пацієнтів, а не розповсюджувати листівки чи проводити агітроботу за чиєюсь вказівкою. На цих аспектах буде зосереджена інформаційна кампанія, яку спільними зусиллями проведуть IFES та МОЗ України", - йдеться у повідомленні.

  • Нагадаємо, 20 лютого 2019 року в Нацполіції заявили, що з початку виборчої кампанії поліцією відкрито 69 кримінальних проваджень: 37 із них стосуються порушень виборчого законодавства, 32 пов’язані з проведенням виборчої кампанії.

новини партнерів

3 квітня, 2020 п'ятниця

3 квітня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати