live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Може замінити подвійну камеру на смартфоні :розробники показали новий додаток для фото

Міжнародний стартап RoadAR створив додаток DPTH, який дає професіоналам і аматорам фотографії можливість контролювати глибину різкості

Про це пише портал VC.ru.

DPTH використовує нейронні мережі для передбачення глибини різкості по одному знімку. В результаті виходить зображення, що можна порівняти з фото, які роблять дзеркальні фотоапарати або телефони з подвійною камерою.

"Ми займалися розробкою продукту, пов'язаного з картуванням з високою роздільною здатністю (HD mapping) для безпілотних автомобілів. У своєму рішенні ми застосовували нейронну мережу для передбачення глибини даних для алгоритмів одночасної локалізації і картування (SLAM, Simultaneous Localization and Mapping). Коли вдалося успішно запустити нейронну мережу на смартфоні, ми зрозуміли, що ця технологія може бути настільки ж актуальна і в фотографії", - коментує Євген Нікольський, засновник RoadAR.

Алгоритми, розроблені RoadAR, коригують глибину різкості зображень в залежності від відстані, на якій об'єкти на фотографії знаходяться від об'єктива. Знаючи цю відстань, система також може створити ефект паралакса, який нещодавно був представлений соціальною мережею Facebook для фотографій, зроблених в портретному режимі за допомогою телефонів iPhone з подвійною камерою.

Однак, як підкреслює Нікольський, головною перевагою програми DPTH є те, що вона може використовуватися на будь-якому смартфоні - як iOS, так і Android, незалежно від того, чи оснащений він подвійною камерою. Зараз додаток працює на iOS і в статусі бета на Android. Завантажити додаток можна за посиланнями: iOS-версіяAndroid (поки без 3D і beta).

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати