live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США створять центр пошуку позаземного розуму. На дослідження витратять $110 млн

Центр розвідки штату Пенсільванія стане офіційним академічним центром з пошуку позаземного розуму

Як пише Sciencemag, державний університет Пенсільванії планує залучити на ці цілі $ 110 млн. Крім того, вуз вже отримав пожертвування у розмірі $ 3,5 млн від приватних неназваних спонсорів.

Університет Пенсільванії планує, що у Центру розвідки з'явиться свій професорський склад, а випускники освітніх програм отримають ступені. Астрономічне співтовариство висловило схвалення з приводу створення Центру та відзначило, що це забезпечить вкрай необхідну підтримку для дисципліни, яка довгий час страждала від зневаги.

"Насправді немає академічної екосистеми для цієї області в цілому, - стверджує астроном з Пенсільванії Джейсон Райт, який буде керівником Центру розвідки. - Ви не можете працювати над пошуком позаземного розуму, якщо ви не можете найняти студентів і наукових співробітників".

Фінансова підтримка досліджень пошуку позаземного розуму була недостатньою з 1993 року, коли Конгрес США заборонив НАСА фінансувати його.

За словами Райта, скорочення федерального фінансування зробило довгострокове негативний вплив на дослідження в області пошуку позаземного розуму. Він зміг знайти тільки п'ять чоловік в США з докторським ступенем в дослідженнях, пов'язаних з цією сферою.

"Потрібен особливий тип людини, щоб зайнятися тією областю науки, яка не фінансується і має мало можливостей для працевлаштування", - каже Райт. Сам астроном досі займався дослідженнями з пошуку позаземного розуму в якості хобі, як побічної лінією його основної роботи - досліджень екзопланет.

Ендрю Симон, директор дослідницького центру з пошуку позаземного розуму в Каліфорнійському університеті в Берклі, вітає зусилля штату Пенсільванія. "Наявність досліджень з пошуку позаземного розуму в освітній програмі дає знак схвалення в цій області, що дуже важливо", - каже Сімон, один з п'яти вищезазначених докторів наук, які ніколи не думали, що зможуть зробити кар'єру в цій області.

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту

новини партнерів

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати