live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна погодила з Росією квоти вилову риби в Азовському морі


фото: 1news
Голова Держрибагентства України Ярослав Бєлов повідомив про підписання протоколу про розподіл квот вилову риби в Азовському морі

Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.

На думку відомства, відсутність протоколу спільної українсько-російської Комісії з питань рибальства в Азовському морі могло надати силовим структурам РФ можливість посилити тиск на українських рибалок і забезпечити російську сторону правомірними підставами для затримання риболовних суден України в Азовському морі.

Таким чином РФ могла б отримати додатковий важіль для загострення соціальної напруженості у важливому для України регіоні, де рибальство є одним з основних видів діяльності.

Також це дало б Російській Федерації підстави стверджувати, що Україна не виконує взятих на себе зобов'язань за міжнародними договорами.

"Після тривалих консультацій було вирішено направити протокол для підпису російській стороні для того, щоб українські рибалки змогли й надалі здійснювати вилов водних біоресурсів в Азовському морі в рамках правового поля. Протокол надає ряд переваг Україні. Одна з них – розподіл квоти вилову бичка в обсязі 9 тис. тонн для України і 6 тис. тонн для РФ... Протокол переданий за дипломатичними каналами", – повідомив голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

Крім того, протоколом обговорено питання передачі затриманих рибалок тій стороні, громадянству якої вони належать. Це має сприяти збільшенню рівня безпеки українських рибалок в ході здійснення ними господарської діяльності, повідомив Бєлов.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати