ПЦУ не прийматиме ліквідовану у Львові парафію греко-католицької церкви Стрітення Господнього


фото: zaxid.net
Православна церква України не приймала рішення про прийом ліквідованої в Українській греко-католицькій церкві парафії храму Стрітення Господнього у Львові

Це питання обговорювалось під час засідання Синоду ПЦУ, розповів керівник інформаційного правління архієрей Євстратій Зоря, повідомляє ZAXID.NET.

Під час зборів парафіян у церкві був присутній архиєрей Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ владика Яків (Макарчук). Під час свого виступу владика Яків спілкувався з парафіянами про перехід до Православної церкви.

Водночас Євстратій Зоря запевнив що владика Яків, попри те, що був присутній на зборах, не приймав жодного рішення про прийом громади до ПЦУ. За словами Євстратія, присутність єпископа була неправильно оцінена групою вірян.

"За його [владики Якова] словами, його просто запросили прийти подивитися. Він цю парафію не приймав і ніяких рішень не робив, тим більше, що це не є територія, на якій він може здійснювати якусь канонічну діяльність. У Львові є дві єпархії, які належать до нашої Церкви: одну єпархію очолює митрополит Макарій, іншу – митрополит Димитрій. Вони заявили, що цієї громади не приймали", – заявив Євстратій (Зоря).

За словами Євстратія (Зорі), предстоятель Епіфаній особисто заявив про неможливість прийняти ліквідовану парафію Стрітення Господнього до православної церкви.

  • Раніше повідомлялося, що ліквідована парафія Української греко-католицької церкви храму Стрітення Господнього у Львові заявила про намір перейти до Православної церкви України.

новини партнерів

23 січня, 2021 субота

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати