live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МТС виплатить у США $850 млн штрафу, щоб закрити справу про корупцію


фото: ksonline
Російський телекомунікаційний гігант МТС виплатить у США $850 млн штрафу, щоб закрити справу про корупцію в Узбекистані, яка ведеться проти неї

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, МТС підписала мирову угоду з Комісією з цінних паперів і бірж США та Мін'юстом США.   

"У рамках угоди МТС виплатить сумарно $850 млн. Штраф буде виплачений з коштів, які були зарезервовані МТС за підсумками третього кварталу 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Комісія з цінних паперів США також повідомила про готовність МТС заплатити штраф. 

"Російський постачальник телекомунікаційних послуг ПАТ "Мобільні ТелеСистеми" (МТС) заплатить $100 млн для врегулювати звинувачення Комісії з цінних паперів в порушенні Закону про корупцію за кордоном, щоб виграти бізнес в Узбекистані", - йдеться в повідомленні.

За даними комісії, МТС підкупила узбецького чиновника, який був пов'язаний з колишнім президентом Узбекистану і мав вплив на узбецький регуляторний орган у сфері телекомунікацій. Щоб зберегти бізнес МТС незаконно виплатила не менше $420 млн.

Так МТС вийшов на телекомунікаційний ринок в Узбекистані, працював там упродовж 8 років і отримав більше $2,4 млрд доходу.

МТС погодилася з позицією Комісії, визнала, що порушила закон, і погодилася виплатити штраф і конфіскацію в розмірі $850 млн (з них штраф $100 млн). Крім того, МТС упродовж мінімум 3 років повинен проходити незалежний аудит.

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати