live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В США схвалили нові ліки проти депресії. Їх називають "проривом"

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США FDA схвалила перший за десятиліття новий вид лікування депресії - спрей для носа на основі седативного кетаміну

Про це пише Gizmodo.

Нові ліки під торговою маркою Spravato будуть вироблятися фармацевтичним підрозділом Johnson & Johnson's, компанією Janssen Pharmaceuticals. В його основі лежить не сам кетамін, а його хімічний родич - ескетамін.

Назальний спрей Spravato будуть прописувати лише вузькій групі пацієнтів, які погано реагують на інші типи лікування важкої депресії - тобто для людей, які не реагують, принаймні, на два інших антидепресанти.

Препарат необхідно приймати разом зі стандартним антидепресантом, при цьому кожну дозу слід вводити під суворим медичним наглядом. Самі пацієнти після прийняття ліків будуть перебувати під наглядом не менше двох годин, перш ніж їм буде дозволено покинути клініку.

"Давно існує потреба в додаткових ефективних методах лікування стійкої до лікування депресії, серйозного і небезпечного для життя стану. Контрольовані клінічні випробування, в яких вивчалися безпека і ефективність цього лікарського засобу, поряд з ретельним розглядом в процесі схвалення ліків FDA, включаючи активне обговорення з нашими зовнішніми консультативними комітетами, важливу роль відігравали для нашого рішення схвалити цей метод лікування", - коментують в FDA.

"Кетамін не призначали хворим на депресію людям уже кілька десятиліть, тому рішення FDA можна вважати проривом в сучасній медичній практиці", - зазначає видання.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати