live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Діти повинні прибирати після уроків у школах. Від цього залежить, якими вони виростуть, - академік Лібанова

Громадян України слід змалку привчати до праці й особистої відповідальності за власний фінансовий стан, аби в майбутньому було менше тих, хто розраховує на субсидії та інші види державної допомоги, а також щоб люди вчилися відповідально ставитися до своїх обов'язків, не залежно від того де і ким вони працюють

Про це директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, професор, академік Елла Лібанова розповіла в ефірі програми "Політичний маринаД" з Мариною Данилюк-Ярмолаєвою на Еспресо.TV.

За її словами, починатися таке виховання повинно зі школи.

"Скажіть, будь ласка, чому зараз є соромом щоб дитина в класі прибирала після себе? Чому це соромно? Чому в Японії це не соромно? Чому в Японії діти прибирають в школах? ...І ми з Вами колись прибирали. А тепер не прибирають, тому що це якось там дітей не так налаштовує. На що воно не так налаштовує?",  - зазначила Лібанова.

Окрім того, субсудії, на її думку, слід обов'язково монетизувати.

"Якщо людина буде економити... і ці гроші у неї не заберуть, вони у неї залишаться, це буде стимул", - наголосила професор.

  • Нагадаємо, у цій же програмі Лібанова розповіла про особливості української трудової міграції, а також торкнулася інших найбільш важливих економічних проблем і перспектив.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати