//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Листоношам та начальникам сільських відділень Укрпошти підвищать зарплатню з 1 квітня


фото: volodymyrmedia
Укрпошта у 2019 році збільшить посадові оклади листоношам і начальникам сільських відділень з 1 квітня

Про це повідомила прес-служба Укрпошти.

Збільшення окладів для листонош та начальників сільських поштових відділень, що мають посадовий оклад менше мінімальної зарплати у розрахунку на повну зайнятість буде проходити у 2 етапи. Тобто, з 1 квітня - на 6% і з 1 липня на 6%.

Підвищення проведуть за рахунок поліпшення фінансових показників компанії і завдяки отриманню додаткового фінансування на покриття збитків з доставки пенсій, згідно з постановою уряду і з ініціативи президента України.

За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, Укрпошта отримала 500 млн гривень на покриття витрат на доставку пенсій та монетизованих субсидій.

"Саме це дає можливість одній з найбільших державних компаній працювати без збитків, без скорочення штату працівників та навіть з підвищенням заробітної плати", - сказав він.

Відзначається, що в загальному збільшені посадові оклади отримають близько 29 тис. листонош і майже 8,5 тис. начальників сільських поштових відділень. 

У прес-службі нагадали, що з 1 січня 2019 року Укрпошта вже підвищила посадові оклади операторам і начальникам міських відділень з найбільшими обсягами відправлень і платежів.

 

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

15 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати