live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США показали "найніжнішого" робота у світі

Інженери з MIT створили нову техніку захоплення речей роботами, що дозволяє безпечно піднімати важкі, але дуже крихкі речі

 Про це пише Engadget.

На сьогоднішній день розробникам роботів практично не вдавалося створити пристрій, який може одночасно захоплювати як тендітні предмети, так і важкі. Інженери з MIT представили техніку захоплення, що працює за принципом мухоловки Венери, яка дозволить позбутися цього недоліку.

Для створення необхідної форми інженери зібрали орігамі з надрукованих на 3D-принтері деталей з пластику, які складаються при високих температурах. Це дозволяє ефективно адаптуватися до форми речі, яку робот захоплює, не загрожуючи їй руйнуванням. Вакуумний простір всередині пристрою дозволяє утримувати предмет на місці, повітронепроникна оболонка з тканини або гумового балона забезпечує кращу поверхню захоплення.

Однак у такого методу є і свої мінуси. Така форма найкраще підходить для захоплення круглих предметів, таких як фрукти або пляшки з вином, і, переважно, твердих предметів. Однак пристрій не зможе захопити плоскі предмети, а також речі з отворами.

Інженери сподіваються, що цю технологію в подальшому можна використовувати при створенні медичних роботів, яким необхідно працювати з речами різної щільності і крихкості.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

Все по темі

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати