live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Держкомтелерадіо не пустив до України 23 пропагандистські книги з Росії

Держкомтелерадіо не видав дозвіл на ввезення з території держави-агресора 23 книг, в яких наявні ознаки пропаганди держави-агресора

Про це повідомила прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Зокрема, ознаки пропаганди держави-агресора, її органів влади, імперських геополітичних доктрин та комуністичного тоталітарного режиму виявили у книгах московських видавництв "Альпина Паблишер", "Альпина нон-фикшн", "Ексмо" та самарського видавництва "ИД Бахрах-М".

В Україну не пустили книгу Данили Дьоміна "Корпоративная культура. Десять самых распространенных заблуждений", у якій автор чимало сторінок присвятив "могущественной корпорации и сверхдержаве СССР" і навів у приклад методи управління країною Сталіним.

Пропаганду комуністичного тоталітарного режиму виявили у дитячій книзі Олени Смєшлівої та Лани Богомаз "Чему я могу научиться у Анны Ахматовой".  Жовтневу революцію сучасні авторки-росіянки назвали "одним из величайших событий в истории России", ілюструючи книгу портретами Леніна та червонимипрапорами.

У книгах інших авторів популяризуються російські соціальні мережі "ВКонтакте", "Одноклассники", а також ресурс "maіl.ru "та сервісні портали "Яндекс", доступ до яких в Україні заборонено через поширення ними антиукраїнських гасел та ідей, спрямованих на ліквідацію незалежності нашої держави, порушення її суверенітету і територіальної цілісності.

Зокрема, це книги таких видавництв, як "Альпина Паблишер" Артура Салякаєва "Неслучайные связи: Нетворкинг как образ жизни", Владислава Моісеєва "Бизнес из ничего, или Как построить интернет-компанию и не сойти с ума" та Михайла Умарова "PR в реальном времени: Тренды. Кейсы. Правила" 

Також відмовили у дозволі на ввезення низки книг зарубіжних авторів, в оформленні яких російські видавці використовують символіку держави-агресора, її органів влади та силових структур. Зокрема, на обкладинці книги Деніела Еллсберга "Машина Судного дня: Откровения разработчика ядерной войны" видавець ("Альпина Паблишер") розмістив рекламу книги "Интервью с Владимиром Путиным" та документального фільму "Путин", що демонструвався в ефірі російських каналів.

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати