live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Польоти до всіх аеропортів Європи: ЄС запустив проект з безпеки польотів в Україні


фото: transport-journal
Проект допомагатиме гармонізувати авіаційну нормативно-правову базу України зі стандартами ЄС та закласти основу для безпечної, ефективної та надійної авіатранспортної системи

Про це повідомляє Служба зовнішньої діяльності ЄС.

15 березня Державна авіаційна служба України та призначений Європейським Союзом консорціум офіційно запустили проект “SAFER-U: Розвиток авіаційної законодавчої бази України шляхом наближення до законодавства ЄС”, що фінансується ЄС.

“Проект допомагатиме гармонізувати авіаційну нормативно-правову базу України зі стандартами ЄС та закласти основу для безпечної, ефективної та надійної авіатранспортної системи. Бюджет проекту складає 2,5 млн євро. Проект триватиме три роки – з 2019 по 2021 рр”, - йдеться у повідомлення.

Згідно з ним, реформа транспортного сектору в Україні стане кроком до Угоди про Спільний авіаційний простір.

“Це дозволить зареєстрованим авіакомпаніям ЄС та України виконувати прямі рейси між будь-якими аеропортами ЄС та України, створить нові можливості для авіакомпаній, робочі місця, сприятиме економічному зростанню, торгівлі та розвитку мережі повітряного транспорту. Підвищення конкурентоспроможності також принесе користь авіапасажирам в Україні, забезпечить кращий вибір, кращу ціну та захист прав споживачів під час польотів”, - пояснюють в проекті.

“Всі українці заслуговують на безпечні та надійні авіатранспортні послуги, і ЄС сповнене рішучості сприяти цьому. Потужна законодавча база допоможе Україні отримати більше соціально-економічних переваг, які може принести авіаційна галузь”, − прокоментував Посол Хюг Мінгареллі, голова Представництва ЄС в Україні.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати