//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

16 березня на реконструкцію закривається Шулявський шляхопровід у Києві

Проект майбутньої розв'язки в районі Шулявського мосту
Шулявський шляхопровід у Києві буде перекрито з 16 березня у зв'язку з реконструкцією, а рух транспорту організовано прилеглими вулицями

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

"Роботи з демонтажу існуючого шляхопроводу будуть розпочаті вже 17 березня - наступного дня після перекриття. Етапність виконання робіт передбачає, що перші роботи - це демонтаж контактної мережі, демонтаж опор освітлення, демонтаж карнизних блоків, демонтаж консолей тротуарів, розбирання асфальтно-бетонного покриття, демонтаж самих балок прогонових будов і частковий демонтаж ростверків", - повідомив головний інженер КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва" Олександр Здольник.

До кінця 2019 року планується, зокрема, завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17м, велосипедних доріжок (довжина - 741 м), ліво- і правоповоротних з'їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

Рух транспорту на цей час буде організований прилеглими вулицями.

"Рух транспорту в напрямку Олександра Довженка - Вадима Гетьмана відбуватиметься вулицями Антона Цедіка і Петра Нестерова, з виїздом на проспект Перемоги. Для цього на перетині вулиці Петра Нестерова і проспекту Перемоги влаштований тимчасовий світлофорний об'єкт. Далі - проспектом Перемоги до перетину з вулицею Гарматною - на зазначеному перехресті також влаштовується тимчасовий світлофорний об'єкт для забезпечення можливості лівого повороту на вулиці Гарматній. Далі - вулицею Гарматною і вулицею Виборзькою забезпечується виїзд на вулицю Вадима Гетьмана", - розповів Здольник.

Що стосується руху транспорту в напрямку Вадима Гетьмана - Олександра Довженка, то він відбуватиметься існуючим реконструйованим з'їздом на проспект Перемоги з можливістю перетину проспекту і виїздом на вулицю Олександра Довженка існуючим реконструйованим з'їздом, де також влаштують тимчасовий світлофорний об'єкт.

На шляхах об'їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця Цедіка (до перетину з вулицею Нестерова) і вулиця Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) і вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

Тролейбусний рух з боку Севастопольської площі вулицею Гетьмана матиме кінцеву зупинку "Індустріальний міст"; з боку вулиці Олени Теліги вулицею О.Довженка - кінцеву зупинку "вулиця Івана Гонти".

"Новий шляхопровід планується завершити вже поточного року. Тому прохання до всіх водіїв: поставитися з розумінням і вибрати альтернативні маршрути. Таким чином, завдяки перерозподілу транспортних потоків на дорожній мережі міста ми уникнемо значних заторів, які можуть відбуватися в цьому вузлі", - резюмував О.Здольник.

У КМДА також опублікували схеми руху громадського транспорту на час перекриття Шулявського шляхопроводу і руху звичайного транспорту на час перекриття руху шляхопроводу.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

23 березня, 2019 субота

22 березня, 2019 п'ятниця

23 березня, 2019 субота

22 березня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати