//

Підручний потрапив до топ-10 у заключній гонці ЧС з біатлону

У заключній гонці чемпіонату світу з біатлону українець Дмитро Підручний фінішував десятим у мас-старті

Сьогодні у Естерсунді (Швеція) гонкою з масовим стартом фінішував чемпіонат світу з біатлону. Україну на дистанції 15 км представляв володар золотої медалі у гонці переслідування Дмитро Підручний.

Наш біатлоніст вдало розпочав гонку, чисто пройшов два перших вогневих рубежа та тримався у групі лідерів.

На третій стрільбі українець припустився одного промаху, але завдяки тому, що хибили суперники, вийшов на третю позицію.

Під час заключної стрільби, через сильний вітер, Підручний припустився двох промахів та скотився на сьому позицію.

У підсумку український біатлоніст фінішував десятим. Золото здобув італієць Домінік Віндіш, срібло у француза Антонена Гігона, бронзу здобув австрієць Юліан Еберхард.