live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У останній тиждень виборчої кампанії міжвідомчий штаб МВС працюватиме цілодобово

В МВС створено оперативний міжвідомчий штаб органів системи відомства, який почне роботу з понеділка, 25 березня

Про це повідомляє МВС.

Очолив оперативний штаб перший заступник міністра МВС Сергій Яровий.

"Мета створення штабу - координація між всіма підрозділами системи МВС. Для того щоб ми розуміли, що відбувається, аналізували ситуацію в будь-якому регіоні держави і оперативно приймали рішення для реагування на ситуації", - сказав Яровий.

Як зазначив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, з 23 березня під охорону поліції будуть взяти окружні виборчі комісії.

"З завтрашнього дня беремо ОВК під охорону, почнуть завозити бюлетені. А з наступної п’ятниці поліція вже почне супроводжувати бюлетені до ДВК", - сказав Фацевич.

Перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк заявив, що ДПСУ очікує 2 тисячі офіційних іноземних спостерігачів.

"В Україну вже прибули 400 офіційних іноземних спостерігачів, зареєстровано 301 іноземний журналіст, з яких 80 вже прибули в Україну", - сказав Серватюк.

Також перший заступник ДПСУ сказав, що прикордонники також перейшли на посилений режим несення служби: "Державна прикордонна служба готова до виконання завдань".

Перший заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький наголосив, що фахівці ДСНС перевірили 100% об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці.

"На деяких з них були виявлені порушення, про що було проінформовано утримувачів відповідних приміщень. У день голосування на кожній виборчій дільниці буде організовано чергування пожежного поста", - сказав Мельчуцький.

В Державній міграційній службі України наголосили, що ДМС також перейшла на посилений режим роботи.  "Зокрема, вже в рамках операції "Мігрант" були виявленні журналісти, які здійснювали провокаційні діяння. Наразі щодо них приймаються рішення відповідно до законодавства", - сказала Наталія Науменко.

Все по темі

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати