Фани зірвали футбольний матч у Аргентині, їх довелося вгамовувати струменем з брандспойту

Матч 1-го раунду Кубка Аргентини між "Ньюеллс Олд Бойс" і "Вілья Мітре" був зірваний через поведінку ультрас

Про це повідомляє "Трибуна".

"Ньюеллс" поступався 1:2 команді з нижчого дивізіону, протягом усього другого тайму ультрас скандували образливі вигуки на адресу своєї команди. На 90-й хвилині, коли суддя оголосив про 5 доданих хвилин, почалися протести, і активні вболівальники "Ньюеллс" почали проявляти агресію.

Суддя призупинив зустріч, на поле вийшли пожежні, які намагалися заспокоїти ультрас, поливаючи їх з брандспойта. В одного з пожежників кинули пластиковим зливним бачком, відірваним від унітазу в туалеті на стадіоні.

Суддя матчу кілька хвилин стежив за розвитком подій, але потім перервав гру і відвів команди у роздягальні.

"Ньюеллс" отримав технічну поразку, "Вілья Мітре" вийшов до другого раунду.