live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Ми йдемо до тебе": Ще двоє суддів отримали листи з погрозами

Голови Оболонського районного суду міста Києва, Сумського окружного адміністративного суду та Чугуївського міського суду Харківської області повідомили про надходження повідомлень з погрозами на офіційні електронні адреси судів нібито від С14

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-центр судової влади України.

Листи з погрозами надійшли з електронної пошти C14UA@i.ua.

Так, голова Оболонського районного суду міста Києва Дев’ятко Владислав Володимирович та голова Сумського окружного адміністративного суду Шаповал Микола Михайлович повідомили, що 18 березня 2019 року на офіційні електронні адреси судів надійшло повідомлення від відправника C14UA@i.ua, яке містить вислови: "Всім суддям України смерть", "Герої не вмирають – вмирають вороги", "Слава нації! Смерть ворогам!", "Всім, хто на перешкоді здобуттю вільності трудовому люду", а також попередження "Ми йдемо до тебе".

Як зазначив голова Чугуївського міського суду Харківської області Гуменний Зіновій Іванович, тоді ж повідомлення з електронної пошти C14UA@i.ua надійшло і на їхню електронну адресу.

У повідомленні, зокрема, також містилися погрози "Всім суддям України смерть", "Ми йдемо до тебе", "Чекай сволото".

null

Гуменний пов’язує такі події з тим, що 19–20 березня 2019 року в суді розглядалося клопотання про обрання запобіжного заходу чотирьом підозрюваним за фактом вбивства військовослужбовця.

Дев’ятко, Шаповал та Гуменний вважають вказані дії виявом тиску та втручанням у їхню професійну діяльність із застосуванням погроз життю і здоров’ю і повідомили про це Вищу раду правосуддя та Генерального прокурора.

Зазначимо, що представники організації "C14 news" на сторінці у мережі Facebook заявили, що розсилка була здійснена від імені С14 "в десятки судів і прокуратур України", та вказали: "Не бажаємо смерті прокурорам і суддям, бо ми не анархісти. Смерть усіх чиновників – дорозвалить рештки держави. Це популістична маячня рівня Наді Савченко. Це не вихід з кризи".

Відповідно до статті 73 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" вказані повідомлення внесені до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддями фактів та ухвалено відповідне рішення.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати