Роналду зазнав травми у матчі з Сербією - відомі строки відновлення

Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду зазнав пошкодження у матчі з Сербією (1:1) і, за його словами, пропустить тиждень-два

Про це повідомляє Reuters.

Капітан господарів Кріштіану Роналду пошкодився на 29-й хвилині при спробі наздогнати м'яч на фланзі. Лікарі відразу ж кинулися надавати допомогу нападнику, який присів на газон стадіону "Да Луж". На розчарування місцевих уболівальників форвард показав жест, що символізує заміну. Через пару хвилин замість 34-річного Кріштіану на поле вийшов Піцци.

Роналду впевнений, що його пошкодження не має серйозного характеру.

"Не турбуюся через травму, я знаю своє тіло. У футболі таке буває. Я спокійний, бо знаю, що буду готовий грати через тиждень-два.

Я правда думаю, що ми добре грали в двох поєдинках. Сьогодні був один з таких матчів, коли м'яч не йшов у ворота. Пенальті був чистий. Якщо VAR є в інших турнірах, то чому не тут? Ті, хто розбираються у футболі, розуміють, що ми заслуговували виграти обидва матчі", - сказав Роналду.